اسنپ وانت دارد

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۱:۴۲
اسنپ وانت دارد
16 ژوئن 2017 ... اسنپ باکس ، سرویس جدید اسنپ برای ارسال بسته توسط پیک موتوری اسنپ معرفی شد.
۳-۸- کاربر مسافر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که شرکت در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات اسنپ قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
ما همیشه در دسترس شما هستیم. کارشناسان ما برای پشتیبانی (رانندگان و مسافران)، و سوالات مربوط به روابط عمومی و همکاری با اسنپ پاسخگوی شما هستند. آدرس‌ها و شماره‌ تماس دفاتر پشتیبانی و مرکزی اسنپ در این صفحه موجود است.
الوپیک - سریعترین و مطمئن ترین خدمات پیک موتوری در تهران در تمامی مسیرها.
27 دسامبر 2017 ... اسنپ با رابط کاربری آسان و آشنای خود توانسته در این بخش به خوبی ظاهر شود اما قابلیت های الوپیک بیشتر هستند. بخشی با نام «درخواست وانت» بار در الوپیک وجود دارد که اسنپ فعلا از داشتن آن محروم است. مشخص بودن تعداد سفیرهای اطراف کاربر به هنگام درخواست، یکی دیگر از خصوصیات الوپیک است که در اسنپ ...
اسنپ به عنوان اولین و بزرگترین سامانه هوشمند حمل و نقل در ایران، پس از گسترش خدمات خود در شهرهای تهران، کرج، اصفهان و شیراز، حالا فعالیت خود در زمینه حمل و نقل درون شهری در مشهد مقدس نیز آغاز کرده است. از امروز شهروندان مشهدی می‌توانند از سرویس های متنوع اسنپ استفاده کنند. مزایای استفاده از اسنپ. ارزان‌تر، راحت‌تر و با کیفیت تر ...
حمل و نقل با کیفیت، ارزان‌ و سریع‌تر از تاکسی و پیک. با اسنپ سفر کنید یا با عضویت به عنوان هم‌راه، درآمد بالا کسب نمایید. فعال در تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، قم، تبریز و اهواز.

خوش آمدید

بستن