کاربرگ برای لباس محلی

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۱۰
کاربرگ برای لباس محلی
تصاویر لباس های محلی اقوام گوناگون ایران شامل لباس های گیلکی، مازندرانی، خراسانی، کاشانی، کردان خراسان، قوچانی، قشقایی، بختیاری، بلوچی، لری، و ترکمن.
انواع لباس سنتی و لباس محلی تمام نقاط ایران مخصوص خانم ها آقایان و کودکان.
کاربرگ رنگ آمیزی لباس های زمستانی. واحد کار زمستان. کاربرگ رنگ آمیزی لباسهای گرم و مخصوص فصل زمستان. هدف: شناساندن خصوصیات فصل زمستان به کودکان از طریق تغییرات آب و هوا در این فصل،. مراقبت ازخود با توجه به تغییر آب و هوایی فصل، ، آشنایی با پوشاک مخصوص این فصل و نکات بهداشتی. برای دریافت فایل,روی ...
از ۱۳۰۷ که رضاشاه پوشیدن لباس‌های محلی را ممنوع کرد تا ۱۳۲۰ که مجبور به استعفا شد، مردان قشقایی از پوشیدن قبا، کمربند و کلاهشان منع شدند. ایشان مانند تمامی مردم ایران (به جز روحانیون) مجبور به پوشیدن لباس‌های غربی شدند. پس از ۱۳۲۰ قشقایی‌ها به پوشیدن لباس‌های گذشته‌شان روی آورند با این تفاوت که آرخالق به لباس مهمانی تبدیل ...
19 جولای 2017 ... برای بعضی از کارها لباس و وسایل مخصوصی باید استفاده شود مثل : لباس و کفش ایمنی ... ديگران شود – در هنگام بازديد از محلي مثل كارگاه ، به ماشين آلاتي كه كارگران با آن كار مي كنند دست نزنيم – لباس و دست خود را با روغن ماشينهايا دوچرخه كثيف نكنيم – به محلي كه كارگران مشغول كار ساختماني هستند نزديك نشويم.
سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و روبین کازان روسیه که این روزها در زادگاهش به سر می‌برد در عکس جدید خود با لباس محلی و ساز دوتار ظاهر شد.
9 جولای 2017 ... بعد از مقدمات کار که در فعالیتهای قبلی اشاره شد برای کودکان چگونگی تشکیل باران را به عنوان یک پروژه به صورت آزمایش ساده و در محلی مناسب انجام دهید و سعی کنید .... او روز ها را می شمارد تا اولین روز پاییز از راه برسد تا با خوش حالی وسایلش را داخل کیفش بگذارد، لباس قشنگ مدرسه را بپوشد و به دبستان برود.

خوش آمدید

بستن